Anne-Marie Röst kurser i höst. 

Max 10 personer per dag. Plaserna går i första hand till de som har ridit för A-M under våren och i andra hand till de som anmäler sig till alla kurstillfällena.

 

Anmälan görs per mail anna-karin.collin@telia.com med namn, adress, telefonnummer samt en anmälningsavgift per kurs om 300 kr (1500 kr för alla kursdagarna) på Swisch till 070-264 56 55. Resterande betalas på plats kontant eller per Swisch.

 

Fika ingår under hela dagen! Egen lunch medtages. 

 

Höstens datum är 10/1, 10/3, 7/4, 5/5 och 2/6. 

Under våren kommer vi i att börja i ridhus och sedan när det tillåter troligtvis Jarnhesturbanan.

 

Anmälda: 1. Anna-Karin Collin, 2. Linda Binning, 3. Camilla Ö, 4. Susanne Lindström,  5. Ramona, 6. Johanna B, 7. Marie A. 8. Annika Hedberg, 9. Annelie Binnerstam, 10. Ebba Autio, 11. Elisabeth Westerholm

 

Reserver: Anna-Lena Karjalainen 070-6792029, Cissi Pålsson 070-6417130, Smaran 070-7540015, Jossan 072-2181380, Hanna, Åsa Eriksson (Borlänge), Ann Eklund, Celine Åkerlind 070-5232650, Anna-Karin Ramstedt 073-4059400.

 

Hästägarförsäkran ska alltid lämnas innan urlastning av hästen. 

 

 

Anmälan är bindande, dvs du ansvarar själv att skaffa ersättare om du får förhinder att delta på kursen oavsett anledning. Detta pga att vi hyr in oss på olika anläggningar. Ev.reserver kommer att läggas upp här med namn och telefonnummer.

 

Lördag 10/2 Fagersta Ridhus

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Ö
10.30-11.15 Annelie Binnerstam Ramona Lyman
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio Johanna Bergeå
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Annika Hedberg/Emil
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Ö
15.00-15.45 Annelie Binnerstam Ramona L
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio Johanna Bergeå
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm

Annika Hedberg/Emil
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 10/3 

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Ö
10.30-11.15 Annelie Binnerstam Ramona Lyman
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio/Johanna Bergeå
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Ester Annika Hedberg
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Ö
15.00-15.45 Annelie Binnerstam Ramona L
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio/Johanna Bergeå
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm Ester

Annika Hedberg
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 7/4 Fagersta Ridhus

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Ö
10.30-11.15 Annelie B Smaran Ramona Lyman
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio/Johanna Bergeå
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Annika Hedberg
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Ö
15.00-15.45 Annelie B Smaran Ramona L
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio/Johanna Bergeå
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm

Annika Hedberg
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 30/4 Obs! Nytt datum

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Ö
10.30-11.15 Johanna Bergeå Ramona Lyman
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Ester Annika Hedberg
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Ö
15.00-15.45 Johanna Bergeå Ramona L
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm Ester

Annika Hedberg
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 2/6 Jarnhesturbanan

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Ö
10.30-11.15 Johanna Bergeå Ramona Lyman
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Annika Hedberg
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Ö
15.00-15.45 Johanna Bergeå Ramona L
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm

Annika Hedberg